Föremål som liknar konsolbord med marmorskiva
5125 Konsolbord
Såld: 2.000 kr
Såldes den 29 augusti 2022
5027 Konsolbord
Såld: 17.000 kr
Såldes den 26 februari 2018
4325 Konsolbord
Såld: 1.100 kr
Såldes den 12 januari 2015
2069 Konsolbord
Såld: 900 kr
Såldes den 7 april 2014
4686 Konsolbord
Såld: 500 kr
Såldes den 29 oktober 2012
7042 Konsolbord
Såld: 12.000 kr
Såldes den 4 juni 2012
7259 Konsolbord
förgylld med marmorskiva, nyrrokoko, höjd: 80, skador
Såld: 800 kr
Såldes den 2 april 2012
3417 Konsolbord
Såld: 650 kr
Såldes den 4 april 2011
8320 Konsolbord
med marmorskiva, höjd: 69
Såld: 700 kr
Såldes den 21 mars 2011